O firmě DO.OL.-Glass

Firma DO.OL.-GLASS s.r.o.  byla založena v roce 2001 spojením  českého a italského kapitálu. Od roku 2002 je kapitál společnosti ryze český. V současné době zaměstnává 24 lidí v několika provozech.

Společnost se zabývá zpracováním a zušlechťováním skla, konkrétně provádí: tepelné a chemické kalení skel, vrtání skel, broušení, fazetování, ohýbání, pískování  a chemické matování skla a také sítotisk. Hlavní myšlenkou této společnosti byla výroba skleněných pilníků a proto je tento výrobek také hlavním produktem firmy. 

V současné době se  naše společnost řadí mezi přední výrobce skleněných pilníků, ale také mezi přední zušlechťovatele skla metodou chemického vytvrzování skla a leptání skla.

Přesto, že jsme společností relativně mladou, naše zkušenosti v oboru, kterým se zabýváme, jsou na vysoké úrovni. Zásluhu na tomto našem růstu kvality všech výrobních postupů má přímá spolupráce s managementem společnosti TO.MA.-THERM s.r.o, která je známa kvalitními vlastními technologickými postupy při zušlechťování skla. Všechny výrobní postupy, které jsou prověřeny v praxi, pak realizujeme v našich provozech a průběh výrobních postupů konzultujeme s mnoha odborníky, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

 

 

 

DO.OL.-GLASS s.r.o.- českyDO.OL.-GLASS s.r.o.- deutschDO.OL.-GLASS s.r.o.- englishDO.OL.-GLASS s.r.o.- PусскийDO.OL.-GLASS s.r.o.- EspañolDO.OL.-GLASS s.r.o.- ItalianoDO.OL.-GLASS s.r.o.- Chinese
DO.OL.Glass - zpracování skla, výroba skleněných pilníků na nehty
DO.OL.Glass - zpracování skla, výroba skleněných pilníků na nehtyEVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Správce webu - reklamní agentura Yashica s.r.o.